Zaproszenie

Drogi Gościu, serdecznie witam Cię na mojej stronie. Skoro na nią trafiłeś, to zapewne szukasz porady, pomocy w trudnej dla siebie sytuacji czy też wskazówki, jak postąpić, aby polepszyć swój Los lub wybrnąć z opresji? Jestem tu, aby Ci pomóc w odnalezieniu właściwej drogi. Od ponad dziesięciu lat wróżę z kart Tarota, wspierając się również Kartami Anielskimi i Runami oraz Numerologią. Dzięki temu jestem w stanie odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, niezależnie o tego, jakiej sfery życia dotyczy.

Tarot posiada magiczną moc uzdrawiania ludzi i Losu. Uświadomi Ci, jak potężną siłą twórczą dysponujesz i wskaże, w jaki sposób możesz ją wykorzystać, aby Twoje pragnienia i marzenia nabrały realnych kształtów. Mam nadzieję, że będę mogła pomóc również Tobie i zaufasz mi na tyle, aby się o tym przekonać…

Los jest zagadką

Któż z nas nie jest ciekaw swej przyszłości, tego, co kryje się za kolejnym życiowym zakrętem. Tego, co przyniesie nam Los… To, jak będzie wyglądała nasza przyszłość, czy będziemy czuli się spełnieni w życiu, zależy w dużej mierze od tego, czy w teraźniejszości dokonamy właściwych wyborów i podejmiemy właściwe decyzje. Tarot pomaga ludziom właśnie w chwilach wątpliwości, wskazując dogodny dla nich kierunek. Chroni przed złymi decyzjami, daje nadzieję na lepszą przyszłość. Z mojej pomocy i porady skorzystało już wiele osób, które dzięki wróżbom zdołały odnaleźć sens swego życia, wewnętrzną harmonię i upragnione szczęście.

Mój pseudonim zawodowy to IsaDora i za pośrednictwem kart Tarota pomagam ludziom, którzy znaleźli się na rozdrożu i muszą podjąć ważną dla swojego życia decyzję. Odpowiadam na pytania, dotyczące różnych dziedzin życia: sfery uczuciowej, zawodowej, edukacji, zdrowia. Znajomość Numerologii umożliwia mi dotarcie do głębi ludzkiego potencjału i pomaga w odnalezieniu życiowego powołania i duchowej równowagi.

Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z moich usług, proszę o zapoznanie się z kolejnymi działami, które pomogą Ci sprecyzować pytania do Tarota… Jeśli masz nadal jakieś wątpliwości, napisz do mnie: wrozkaisadora@gmail.com .

Zapraszam i życzę powodzenia

Wróżka IsaDora
Od ponad dziesięciu lat wróżę z kart Tarota