Wróżby dla zagubionych

Wróżby dla zagubionych

Dlaczego rozpadł się mój związek? Dlaczego moje relacje z partnerem pogorszyły się? Co jest przyczyną dziwnego zachowania ukochanej osoby? Czy odzyskam ukochaną osobę? Co zrobić, aby między nami wszystko się ułożyło Czy osoba, z którą jestem związana, jest uczciwa wobec mnie? Czy zostałam zdradzona?

Życie pisze rozmaite scenariusze, nieraz wydarzenia przybierają niekorzystny obrót i mamy wrażenie, że dzieje się coś złego, że powoli tracimy ukochaną osobę i nie rozumiemy, dlaczego tak właśnie się dzieje. Zawsze można jednak mieć wpływ na bieg wydarzeń i w takich sytuacjach warto sięgnąć do przepowiedni z kart Tarota.

***

Tarot swoiście rozjaśni sytuację, wskazując, jakie błędy popełniamy i co należy zmienić, aby nasza miłość przetrwała. Udziela wskazówek, w jaki sposób możemy odzyskać ukochaną osobę, czy jest na to jeszcze szansa i co możemy zrobić, aby uleczyć nasze relacje. Mówi o przyczynach zaistniałej sytuacji, wskazuje jej  skutek na nasze życie  i przewiduje rezultat naszych działań. Potrafi doradzić, co można jeszcze zrobić, by uniknąć przykrych doświadczeń i cierpienia.

Jeśli zamierzasz skorzystać z mojej porady, zapraszam na stronę Zamówienie. Proszę również, abyś zapoznał się ze wskazówkami, jak należy zadawać pytania do Tarota, które zamieściłam na stronie  Pytania do Tarota.

Zapraszam na seans z moimi kartami
Wróżka IsaDora

 

Dodaj komentarz