Czy mogę jakoś dopomóc swemu szczęściu?

Wróżby dla samotnych

Jak długo potrwa moja samotność? Kiedy i w jakich okolicznościach poznam właściwą dla siebie osobę? Czy mogę jakoś dopomóc swemu szczęściu? Dlaczego w moim życiu uczuciowym panuje stagnacja? Czy w najbliższym czasie pisana jest mi miłość?

Każdy człowiek pragnie mieć u swego boku osobę, z którą będzie kroczył przez życie i z którą połączy się na dobre i na złe. Zdarza się jednak, iż pomimo usilnych starań pozostaje samotny. Choć w głębi serca nie traci nadziei, że i jego Los się odmieni. Prawda jest taka, że człowiek nie potrafi żyć bez miłości. A kiedy jest samotnym, czuje się nieszczęśliwym, zrezygnowanym i nie wie, co zrobić, aby wyjść naprzeciw swemu szczęściu.

W takich sytuacjach Tarot udziela wskazówek i odpowiada na pytania o to, kiedy spotkamy potencjalnego partnera, jaki on będzie i w jakich okolicznościach go poznamy. Mówi o czasie, w którym Przeznaczenie postawi na naszej drodze właściwą osobę, o możliwościach rozwoju nowych znajomości, o szansach ułożenia sobie życia. Często jest tak, że człowiek, przytłoczony poczuciem niespełnienia, nie dostrzega, iż w pobliżu niego znajduje się bratnia dusza, przegapiając swoją szansę na szczęście. To od niego wyłącznie zależy, jak pokieruje własnym Losem, aby odnaleźć przeznaczonego sobie człowieka. A Tarot służy pomocą każdemu, kto niecierpliwie czeka na miłość i nie wie, gdzie jej szukać.

Nie skazuj się więc dobrowolnie na samotność. Zacznij działać, ponieważ w każdej życiowej sytuacji można dopomóc swemu szczęściu, wychodząc mu naprzeciw…
Jeśli zamierzasz skorzystać z mojej porady, zapraszam na stronę Zamówienie. Proszę również, abyś zapoznał się ze wskazówkami, jak należy zadawać pytania do Tarota, które zamieściłam na stronie  Pytania do Tarota .

Zapraszam na seans z moimi kartami
Wróżka IsaDora

Dodaj komentarz