Pytania do Tarota

Możesz pytać praktycznie o każdą dziedzinę życia (za wyjątkiem diagnozowania chorób, pytań o datę śmierci i przepowiadania liczb do skreślenia w Lotto), a więc o: życie uczuciowe, pracę, finanse, rodzinę, naukę, swoje szanse na powodzenie aktualnego związku bądź też o przyszłość nowej znajomości. O wszystko, co jest związane z Twoją aktualną sytuacją życiową, co Cię trapi, dręczy, niepokoi czy też ciekawi… Możesz pytać o swoją przyszłość, swoje możliwości i powodzenie ważnych dla Ciebie przedsięwzięć.

Przed zadaniem pytań proszę, abyś uważnie skoncentrował się na swojej aktualnej sytuacji i kierował się zasadą, że Tarot nie odczyta intencji Twoich pytań, a samo pytanie. Pytania muszą być więc konkretne, ponieważ na pytanie ogólne karty mogą odpowiedzieć lakonicznie i ogólnikowo. Na pytanie zadane konkretnie, otrzymasz szczegółową i wyczerpującą odpowiedź Tarota. Proszę, nie pytaj, co przyniesie Twoja przyszłość, lecz ogranicz się do konkretnej dziedziny życia, która aktualnie Cię interesuje. Odpowiedzi na pytania o przyszłość są często ogólne i nie wnoszą nic do rozjaśnienia Twojej sytuacji.

Skoncentruj się na problemie

Po skoncentrowaniu się na problemie, krótko przedstaw swoją aktualną sytuację – bez szczegółów. W zapytaniu do mnie podaj również swoje imię, datę urodzenia oraz imiona osób, których ma dotyczyć wróżba i ich daty urodzenia. Do zapytania można dołączyć swoje zdjęcie i zdjęcia osób, o które chcesz zapytać. Gwarantuję, że przesłane dane i zdjęcia są ściśle poufne i służą mi wyłącznie do wykonania wróżby dla Ciebie.

Czemu służy opis aktualnej sytuacji/problemu? Symbolika kart Tarota jest niezwykle bogata i różnorodna, a jej znaczenie zależne dodatkowo jest sąsiadujących kart. Ze względu na brak bezpośredniego kontaktu z Klientem, nie mam możliwości zadawania dodatkowych pytań, które są pomocne do właściwej interpretacji kart. Opis sytuacji zastępuje pytania dodatkowe, które nasuwają się podczas odczytywania rozkładu i ułatwia mi prawidłowy odczyt kart w zależności od okoliczności, których dotyczy pytanie.

Po krótkim opisaniu problemu, którego ma dotyczyć wróżba, możesz zadać pytania. Prawidłowo sformułowane pytania do Tarota powinny brzmieć następująco: Jak rozwinie się moja znajomość z X? Jaka przyszłość czeka mój związek z X? Jak rozwinie się moja kariera zawodowa w aktualnym miejscu zatrudnienia? Co mogę poprawić w moich relacjach z X? Czy mam szansę na znalezienie dobrej pracy?

Zapraszam serdecznie na seans z moimi kartami
 Wróżka IsaDora
Możesz pytać o swoją przyszłość