O mnie

Mój pseudonim zawodowy to IsaDora i jestem wróżką. W swojej pracy nie posługuję się magiczną szklaną kulą. Mój kot jest rudy i nie wykazuje chęci współpracy. A miotłę zamieniłam na nowoczesny odkurzacz. Do poznania przyszłości i odkrycia tajemnic ludzkiej duszy, wystarcza mi talia Tarota, który najwyraźniej wybrał również mnie do misji niesienia pomocy ludziom.

Stawianiem kart Tarota zajmuję się od ponad dziesięciu lat. Wróżenie stało się moją pasją, którą nadal rozwijam i będę rozwijała do końca swych dni. Tarot wielokrotnie pomógł mi, moim bliskim i Klientom w podejmowaniu ważnych decyzji. Wielokrotnie rozjaśniał sytuacje i wskazywał dalszą drogę tak, aby uniknąć błędów. Ludzi, którym pomagam, darzę szacunkiem, nie oceniam ich i zawsze staram się przesłać Im pozytywną energię, aby optymistycznie spojrzeli w swoją przyszłość. Daję Im nadzieję na lepsze jutro. A słowa, w które się wierzy z całego serca, mają moc sprawczą i potrafią zmienić przeznaczenie.

Znajomość Numerologii pozwala mi na odkrywanie potencjału, który drzemie w każdym człowieku, daje mi wgląd w lekcje karmiczne, które ma do odrobienia w tym życiu, umożliwia mi wskazanie właściwych wyborów odnośnie drogi zawodowej czy też kierunku pracy nad jego relacjami z innymi ludźmi, niezależnie od tego, jaki jest ich charakter i czy jest to relacja partnerska, rodzicielska, zawodowa czy też towarzyska. Dzięki analizie wspólnej Drogi Życia dwojga ludzi mogę określić, jak będą wyglądały ich relacje i jak należy je rozwijać, by dawały poczucie spełnienia i satysfakcji.

W swojej pracy posługuję się trzema taliami Tarota:

Tarotem Snów

Boskim Tarotem

Tarotem Osho Zen

 

Z mojej strony możesz liczyć na wsparcie, dobre słowo i wyjaśnienie, co Cię czeka. Dlaczego tak się dzieje i co należy zrobić, aby Twoje życie potoczyło się w lepszym kierunku. Wierzę, że każdy człowiek zasługuje na szczęście, lecz czasami trzeba temu szczęściu dopomóc i w tej właśnie kwestii najlepszym doradcą jest Tarot.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług, a jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji – życzę Ci, aby wszystkie sprawy ułożyły się po Twojej myśli i żeby dla Ciebie również zaświeciła szczęśliwa gwiazda.

 Pozdrawiam serdecznie
 Wróżka IsaDora