Karty Tarota

Każdy z nas jest ciekaw tego, co przyniesie mu przyszłość i pragnie, aby jego życie upłynęło szczęśliwie i dało poczucie spełnienia. Poznanie przyszłości umożliwia Tarot, dzięki któremu możemy uniknąć niebezpieczeństwa i tak pokierować swoim życiem, aby odpędzić złe chmury, które zebrały się nad naszymi głowami. Dzięki wskazówkom kart możemy wpłynąć na swój Los, możemy go zmienić za pomocą swoich myśli i dzięki sile swojej woli. Swój Los możemy odmienić dzięki odpowiedniemu nastawieniu do tego, co nas czeka i odpowiedniemu pokierowaniu naszymi działaniami. Wybór i nasza przyszłość zależą wyłącznie od nas samych – od tego, czy poprzestaniemy na tym, co otrzymujemy od Losu czy też sami zaczniemy działać, aby pomóc swojemu szczęściu.

Czy wróżby z Tarota spełniają się? Tak, pod warunkiem, że skorzystamy z rad Tarota i zaczniemy działać. Jeśli Tarot mówi, że w określonym czasie poznamy miłość swego życia, musimy mu pomóc i wyjść do ludzi, a nie siedzieć w domu i użalać się nad sobą. Zaglądanie w przyszłość ma sens wówczas, kiedy zamierzamy zmienić swoje życie i nie czekamy biernie na odmianę Losu. Dzięki wróżbom możemy uchronić się przed niekorzystnymi dla siebie sytuacjami, możemy rozwiązać swoje problemy bądź też trzeźwo spojrzeć na daną sytuację, aby nie marnować czasu na mgliste mrzonki. Możemy również przyspieszyć to, co wspaniałe i jest w zasięgu naszych pragnień i ambicji, lecz teraz wydaje się nam trudne do osiągnięcia.

Jako wróżka mogę udzielić CI wskazówek, lecz wyłącznie od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz, czy po prostu machniesz na nie ręką. Na Twoją ostateczną decyzję nie mam jednak wpływu i nie mogę wziąć odpowiedzialności za całe Twoje życie. To Ty bierzesz odpowiedzialność za nie i powinieneś mieć świadomość, że należy przeżyć je tak, aby nigdy niczego nie żałować, aby nie płakać nad straconymi złudzeniami i nadziejami.

Odpowiedzi Tarota

Tarot daje odpowiedź na to, co należy zrobić, aby uniknąć niebezpieczeństwa i rozczarowania. Po seansie z Kartami będziesz wiedział, co zrobić, aby odnaleźć swoje szczęście i swoje miejsce na ziemi. Od tej chwili to Ty musisz dokonywać właściwych wyborów, zasugerowanych przez Tarota i wyłącznie od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz wskazówki Kart. Twoja przyszłość rozpoczyna się w chwili, kiedy kończy się spotkanie z Kartami. Tarot umożliwia odkrycie ludzkich tajemnic. Szuka źródeł ich aktualnych problemów w przeszłości. Wyjaśnia, dlaczego nasze życie jest takie, a nie inne. Radzi, w jaki sposób można je zmienić na lepsze. Mówi o ludzkich ograniczeniach, lękach, wewnętrznych rozterkach. Kiedy źle się dzieje w naszym życiu, Tarot oddaje nam przysługę, docierając do zakamarków naszej podświadomości i pomaga nam zrozumieć, dlaczego tak właśnie się stało.

Tarot pomaga ludziom zagubionym, szukającym właściwej drogi życia, szukającym szczęścia i pomyślności. Nie pomoże zniszczyć wroga. Nie pomoże zniszczyć człowieka, który przestał nas kochać, lecz pomoże odnaleźć drogę do jego serca. Pomoże zrozumieć jego emocje i uczucia. W Tarocie można znaleźć wsparcie i otuchę, a przede wszystkim odpowiedź na bardzo trudne niekiedy pytania. Wiedza, jaka płynie z kart, ma pomóc człowiekowi zrozumieć otaczającą go rzeczywistość i samego siebie. Określa przyszłość, która nastąpi w danym przedziale czasowym, lecz to, co złe, można zmienić, zmieniając swoje postępowanie. Pod tym względem Tarot jest niezastąpiony. Dzięki jego wskazówkom możemy stać się kreatorami naszego losu, lecz wszelkie decyzje zależą wyłącznie od nas. Tarot nie jest wyrocznią. Jest jedynie wskazówką jak postępować, aby żyło się lepiej. Na tym właśnie polega magia kart Tarota…

Poznanie przyszłości umożliwia Tarot